Hlavní stránka / O nás / Kde působíme / Architekt Praha Chvaly

Architekt Praha Chvaly

Hledáte architekta ve Praze Chvalích? Máme to k Vám do Prahy Chvalů kousek. Pošlete nám Váš projekt či poptávku a my se Vám ozveme s naší nabídkou nebo si s Vámi domluvíme schůzku. Jsme architektonické studio a máme bohaté zkušenosti s návrhy rodinných domů, návrhy bytů i půdními vestavbami. Pro komerční sféru pak nejčastěji tvoříme návrhy kanceláří, návrhy obchodů, dílny a sklady, sportovní stavby nebo prostory pro volnočasové aktivity.

Mezi naše klienty patří i města a obce – pro ty navrhujeme obecní a městské úřady, základní a mateřské školy, knihovny, infocentra, byty, sportovní areály a dětská hřiště, revitalizaci veřejných prostranství či naučné stezky.
 

Architekt Praha Chvaly - na co klademe důraz? Na jednoduché, bezproblémové a dlouhodobé fungování navrhovaných staveb, racionalitu návrhu s ohledem na hospodárnost stavby a její užívání. Nevyhledáváme samoúčelné kreace. Všechny fáze projektové dokumentace staveb jsou zpracovávány ve spolupráci s odborníky  specializovaných profesí. Běžně konzultujeme v češtině a angličtině. V případě zájmu zajistíme konzultaci v dalších jazycích: němčina, francouzština, norština..

 

Architekt Praha Chvaly – kontakt:

Kontakt

ING. ARCH. TOMÁŠ KUŽEL

Telefon:

602 879 361

E-mail:

t.kuzel@atelier322.cz

Napište nám


antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.